Sevgilisiyle TikTok Akımına Katılan Emircan İğrek’in Aşık Halleri Görenlere “Nalan’ı Salmış” Dedirtti

Emircan İğrek’in sevgilisiyle TikTok akımına katıldığı ortaya çıktı! Emircan İğrek’in aşık hallerini görenler ‘Nalan’ı unutmuş’ dedi, ikilinin uyumuna hayran kaldı. Detaylar?

‘Ali Cabbar’ ve ‘Nalan’, ‘Can Dostum’ şarkılarıyla nam salmış, içli şarkı sözleriyle herkesi kalbinin orta yerinden vurmuş Emircan İğrek’i tanımayanınız yoktur diye düşünüyoruz.

En son “Boşuna Nefes Tüketme” şarkısıyla dinleyicileriyle buluşan Emircan İğrek, geçtiğimiz saatlerde hiç adeti olmayan bir şekilde ilk kez özel hayatıyla gündeme geldi.

Hiç adeti olmayan dememizin bir sebebi var elbette! Önce bir başa sarmamız gerekiyor… Emircan İğrek’in ‘Nalan’ şarkısını mutlaka duymuşsunuzdur.

‘Nalan’ ilk çıktığında resmen infial yaratmış, herkesin ‘Kim bu Nalan’ demesine sebep olmuştu.

Nalan’ın kim olduğunu ise kısa bir süre sonra Emircan İğrek’ten öğrenmiştik. “İsmi Nalan değil, başka bir ismi var. O kişi rahatsız olabilir diye çok konuşmak istemiyorum” diyen Emircan İğrek’in zamanında sırılsıklam aşık olduğu bir ‘Nalan’ olduğu ortaya çıkmıştı.

Hatta, Nalan’ın kim olduğunu konserlerinde soranlara “Boşver” cevabını veren Emircan İğrek, neden Nalan ismini kullandığını da açıklamıştı.

Fakat geçtiğimiz dakikalarda herkesi derinden sarsan (!) bir olay yaşandı! Biz Emircan İğrek kalbindeki ‘Nalan’ yarasını sarmaya çalışıyor zannederken İğrek’in İrem Yalçınkaya isimli bir kadınla aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Üstelik İrem Yalçınkaya’nın hesabındaki fotoğraflara bir göz atınca, bu aşkın taze olmadığını da idrak etmiş olduk. Çiftimiz uzun bir süredir beraber gidi duruyor.

O kadar ki bundan bir ay önce İrem Yalçınkaya, TikTok hesabından “Aşkım sen gelene kadar birini seçmek zorundaydım özür” notuyla paylaşmış.

Şimdi birdenbire gündeme oturup merak edilmelerinin sebebi ise TikTok akımına katıldıkları, kalpleri eriten bu video…

1. Gelin, Emircan İğrek’in Nalan’ınını nihayet unuttuğunu ve başka bir aşka yelken açtığını öğrenenler ne demiş beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir