Karı koca çiftten tacizciyi öldürme planı

Bolvadin ilçesine bağlı Dipevler köyünde yaşayan T.Ö., (35) isimli bayan kendisini toplumsal medya ve cep telefonu üzerinden rahatsız ettiğini öne sürdüğü Ramazan O’yu (43), kocası S.Ö.’ye (35) anlattı. Bunun üzerine karı koca bir plan yaparak Ramazan O.’yu meskenlerine davet ettiler. Bunun üzerine Ramazan O., arkadaşı V.K’nin aracını alarak çiftle buluşmak üzere meskenlerine gitti.

Eve giren Ramazan O., S.Ö., ile konutun avlusunda tartışmaya başladı. Tartışmanın hengameye dönüşmesi üzerine S.Ö., sopayla Ramazan O.’yu darp etmeye başladı. Birkaç dakika sonra ise Ramazan O., aldığı sopa darbeleri ile hayatını kaybetti. Şahsın öldüğünü gören çift bir mühlet sonra Ramazan O.’nun cansız vücudunu köyün girişindeki yol kenarına bıraktı.

YOL KENARINDA KÖYLÜLER BULDU

Yolda bir kişinin cansız yattığını gören köy sakinlerinin durumu jandarmaya bildirmesiyle bölgeye çok sayıda takım sevk edildi. Olay yerine gelen gruplar ceset üzerinden bir mühlet inceleme yaptıktan sonra kesin vefat nedeninin belirlenmesi için cenazeyi otopsi için morga kaldırdı.

Ardından geniş çaplı bir inceleme başlatan gruplar bölgedeki kamera kayıtları ve yaptıkları araştırma sonucu cinayet zanlılarına ulaştı. Gruplar T.Ö., S.Ö. ve V.K’yi gözaltına aldı. Şahısların jandarmadaki süreçleri devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.